Witaminy dla dzieci.txtRzeczy, których należy unikać podczas robienia Alkoholizm Medicine Zapobieganie

Przede wszystkim, nie należy pić alkoholu podczas leczenia Antabuse. Objawy takie jak niskie ciśnienie krwi, przyspieszonym biciem serca, nudności, uderzenia gorąca, ból w klatce piersiowej, zawroty głowy, pragnienie, i może wystąpić, gdy alkohol jest wchłaniany w trakcie terapii Antabuse.

Nie należy przyjmować Antabuse przez co najmniej 12 godzin po wypiciu alkoholu. Należy pamiętać, że mogą wystąpić reakcje wciąż od picia alkoholu przez kilka tygodni po zaprzestaniu leczenia Antabuse.

Należy uważać na zawartość alkoholu w drugiej wspólnej produkcji, takie jak kaszel i zimnych leków i produktów spożywczych. Alkohol w tym produkty mogą również stykać się z Antabuse i spowodować reakcję.

Należy poinformować lekarza o przyjmowaniu pigułek Antabuse przed podjęciem jakichkolwiek antybiotyków lub przed mającą operacji.

Nie są w kontakcie dotykowej lub wdychać oparów produktów, które mogą zawierać alkohol. Rzeczy takie jak rozcieńczalniki do farb, lakierów, rozpuszczalników, plam i innych, może wywołać reakcję z Antabuse. Należy pamiętać przy stosowaniu lub przy użyciu innych produktów, które mogą zawierać zawartość alkoholu, w tym woda kolońska, perfumy, środki antyseptyczne, po goleniu, płyny do płukania ust, itd zwrócić się do lekarza lub farmaceuty w razie jakichkolwiek pytań dotyczących zawartości alkoholu w określonym produkcie.

Przed podjęciem pigułki Antabuse, należy poinformować lekarza, jeśli jesteś na którykolwiek z następujących leków:

– Izoniazyd (lub Nydrazid)

– MAO (inhibitory monoaminooksydazy), jak izokarboksazyd (Marplan), tranylcypromina (Parnate) lub fenelzyną (Nardil)

– Benzodiazepiny, takie jak diazepam (Valium), chlordiazepoksyd (Librium) temazepam (Restoril), alprazolam (Xanax), triazolam (Halcion) klorazepat (Tranxene), etc.

– Trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne, takie jak nortryptylina (Pamelor), amitryptylina (Elavil), doksepina (Sinequan), imipramina (Tofranil), etc.

– Ponadto, należy unikać następujących leków: warfaryny (Coumadin), teofilina (Theo-Dur), fenytoina (Dilantin), litowe (Lithobid, Eskalith i inne), metronidazol (Flagyl)

Inne leki mogą również wchodzić w interakcje z Antabuse. Porozmawiaj o tym z lekarzem i farmaceutą przed rozpoczęciem przyjmowania przepisanych leków lub inne leki, takie jak witaminy, minerały i produktów ziołowych.

Artykuł dzięki: http://sklepswanson.pl/maca500mg-100kaps/

O Marzena Wielgus 132 artykuły
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*