9 I 12 Tygodnia CiyMam nadzieję, że bez trudu skojarzycie tytuł tej książki ze znanym filmem erotycznym. Jeśli tak – wszystko w porządku – dokładnie o takie skojarzenie mi chodziło. Co seks i erotyka mają wspólnego z dietą – zapytacie? Otóż, właśnie w tym sęk, że przy nieodpowiednim odchudzaniu, najczęściej nic, bo dieta, która prowadzi do ubytku mięśni, oddziałuje też negatywnie na naszą gospodarkę hormonalną. Obniża się poziom libido i nawet seks nie smakuje tak jak dawniej, kiedy sił było więcej.

Weteranki i weterani sezonowo-modnego odchudzania już zdążyli się przyzwyczaić, że albo dieta, albo seks, bo przy takim odchudzaniu jedno najczęściej nie chce iść w parze z drugim. Tymczasem ja mam zamiar Wam udowodnić, że tak nie musi być. Dieta odchudzająca stosowana przez dziewięć i pół tygodnia, czyli Dieta Garstkowa, potwierdzi swoją skuteczność nawet w tak krótkim czasie i nie odbierze Wam niczego – ani rozkoszy stołu, ani łoża. Powiem więcej – dieta ta polega nie tylko na redukcji tkanki tłuszczowej, pobudzeniu hormonów do pracy, ale także na budowaniu tkanki mięśniowej. Nasza fizjologia sprawia, że ciało zbudowane w dużym stopniu z mięśni jest o wiele bardziej „zainteresowane” seksem. Zbilansowana dieta i właściwy rozkład posiłków w ciągu dnia, a także odpowiedni poziom aktywności fizycznej, mogą przynieść oczekiwany efekt w postaci podniesienia libido. Wiąże się to także z poprawą naszego wyglądu. Ciało stopniowo odzyska urodę, przestanie być wiotkie, miękkie, „nieapetyczne”. Wtedy już tylko krok do uzyskania satysfakcji z życia, także seksualnego.

Książka, pt.: „9 i 1/2 tygodnia” i ten portal powstały z trzech powodów.

Po pierwsze, ma to być czymś w rodzaju koła ratunkowego albo przewodnika, który pozwoli Wam ujść z życiem i ochronić zdrowie przed rozmaitymi pseudodietetycznymi eksperymentami. Obecnie zalewa nas morze diet: wykluczających, ograniczających, diet 1000 kcal, preferujących głodówki dłuższe, krótsze lub naprzemienne i milion innych, o których nawet filozofom się nie śniło! Czy mają one coś wspólnego ze zdrowiem? Niestety, nie! Czy są skuteczne? No właśnie – nie są! Trafiają do mojej kliniki pacjenci, którzy tak desperacko walczą o wymarzoną figurę, że są gotowi na wszystko. Także na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, byle tylko zrzucić kilka kilogramów.

Moja dieta przede wszystkim wyklucza zdrowotne ryzyko! Stosując ją, nie grozi Wam również efekt jo-jo.

Drugi, powód to próba przekonania Was, że schudnąć można nie tylko skutecznie i na stałe, ale też zdrowo, smacznie i przyjemnie. Obiecuję uroczyście – w mojej diecie obiad to obiad, a nie listek sałaty z kroplą oliwy. A „mięsożercy” legalnie i bez poczucia winy będą mogli codziennie zjeść porcję białka w ulubionej postaci. Czy to możliwe? Oczywiście – na tym właśnie polega Dieta Garstkowa, nawet kiedy celowo spowodujemy deficyt kaloryczny, tak by stała się Redukcyjną Dietą Garstkową.

Dlatego nie boję się okrzyków: Jak to? Całe życie na diecie?!? Tak, zachęcam do ciągłego stosowania Diety Garstkowej, bo tak naprawdę to nie dieta a sposób żywienia. Zasady są proste, produkty łatwo dostępne, a sposób przygotowywania posiłków – mało skomplikowany. Jest to dieta dla ludzi w każdym wieku, o każdym stopniu aktywności i typie przemiany materii. W kolejnych artykułach dam Wam do ręki potężne narzędzie – wiedzę na temat sposobów szacowania własnej przemiany materii. Dzięki niej będziecie mogli żonglować posiłkami w zależności od własnych potrzeb i upodobań. Stała i niezmienna pozostaje natomiast zasada komponowania trzech garstek na każdy posiłek. Tylko od Was zależeć będzie moment, w którym dieta przestanie być redukcyjna, a stanie się zwyczajnym, zdrowym i smacznym sposobem odżywiania.

Trzeci powód, który skłonił mnie do przekonania Was o niezaprzeczalnej, udowodnionej naukowo zależności. Teoretycznie wszyscy o niej wiedzą, ale mało kto się do niej stosuje. Otóż właściwy dobór produktów, odpowiednia obróbka termiczna, a także regularne posiłki wpływają dopingująco na nasz układ hormonalny. Celując w ten układ dobrze zbilansowaną dietą oraz ćwiczeniami fizycznymi, sprawiamy, że zwiększa się beztłuszczowa masa naszego ciała. objawy pasożytów Równocześnie stymulujemy wzrost wydzielania hormonów tak ważnych, jak na przykład: hormon wzrostu, DHEA oraz testosteron. Nie sposób przecenić DHEA, który pełni rolę prohormonu i jest prekursorem produkcji testosteronu u obu płci, a u pań dodatkowo estrogenów! Równocześnie przyczynia się do uzyskania jędrnego ciała. Niestety, w miarę upływu lat i dodatkowo złego stylu życia, stężenie tego prohormonu w organizmie tak u panów, jak i pań obniża się coraz szybciej.

Jego utrata jest niezwykle dotkliwa ze względu na rolę, jaką pełni w utrzymaniu młodości i uprawianiu miłości. Wiele opracowań naukowych wykazuje, że stężenie DHEA, okrzykniętego właśnie hormonem młodości i miłości, zmniejsza się z wiekiem zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Nie ma wątpliwości co do tego, że właściwy dobór składników pokarmowych w naszym jadłospisie i regularność w spożywaniu posiłków może przyczynić się do spowolnienia procesu degradacji cennych atrybutów młodości. Ma to związek z utrzymaniem intymnej i pięknej sfery życia, jaką jest seksualność człowieka.

Już sam tytuł mojej książki nawiązuje do filmu, co, mam nadzieję, moi wytrawni Czytelnicy od razu zauważyli. W filmie „9 i 1 tygodnia” nawet jedzenie staje się gadżetem erotycznym i na pewno wpływa na udany seks. Jest to dodatkowy i ważny powód, by zawsze dbać o zdrową dietę i chociaż umiarkowaną aktywność fizyczną. Z powodów, które zostały tu wymienione, warto zawalczyć o zmianę składu ciała, które w końcu odwdzięczy się smukłą i jędrną sylwetką. Idzie za tym dobre samopoczucie, energia, optymizm i chęć na seks!

Właśnie w tym celu opracowałam mój autorski program „Skuteczne Odchudzanie” według Diety Garstkowej. Opiera się on na 9 tygodniach, które poprzedzone półtygodniową dietą jaglano-białkową, stanowią przygotowanie organizmu do programu właściwej diety. Te trzy dni jaglane adresowane są szczególnie do łasuchów, którym trudno wyzbyć się niezdrowych nawyków żywieniowych, takich jak: objadanie się wieczorem lub apetyt na słodycze.

Podziel się:

W przypadku kochasz tę informację i chcesz otrzymywać znacznie więcej informacji odnoszących się do objawy pasożytów błagam Cię do odwiedzenia strony internetowej.

O Marzena Wielgus 132 artykuły
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*